YouTube з 1 червня вставлятиме рекламу в усі відео та введе податки для блогерів

YOUTUBE ВВЕДЕ ПОДАТКИ ДЛЯ БЛОГЕРІВ ТА ПОЧНЕ ВСТАВЛЯТИ РЕКЛАМУ В УСІ ВІДЕО


З 1 червня YouTube почне розміщувати рекламні блоки у всіх відео, опублікованих на платформі. На майданчику почнуть діяти нові правила монетизації контенту.


Згідно з цими правилами, сервіс отримає право вставляти рекламу навіть в ті відео, які не підключені до партнерської програми YouTube.


Відеохостинг стягуватиме податок з усіх авторів контенту, що живуть за межами США, за американським законодавством. Однак їм буде обкладатися тільки той прибуток, яка отриман від прямих переглядів в США. А також через сервіс YouTube Premium, cуперчат і спонсорство.


Таким чином, до 31 травня всім блогерам потрібно надати сервісу Google AdSense податкову інформацію. У тому числі ІПН, найменування юридичної особи та комерційна назва. В іншому випадку відеохостинг почне утримувати з них до 24% від доходів з переглядів.

Дана міра не торкнеться російських блогерів. Вони при наданні податкових відомостей не будуть обкладатися зборами на користь США. Бо між країнами укладено угоду, що виключає подвійне оподаткування.


YouTube попередив про намір брати податки з монетизації за перегляди в США ще в березні. Тим часом російське Мінціфри запропонувало зобов’язати іноземні компанії, які є податковими агентами Росії. Вони повині виплачувати ПДФО за місцевих блогерів, які заробляють на рекламі.


Тим часом 21 травня в Держдуму внесли законопроект про відкриття філій в РФ великих іноземних IT-ресурсів. В іншому випадку компанії будуть загрожувати економічні санкції аж до заборони реклами та блокування платежів. Закон торкнеться майданчиків зі щоденною аудиторією від 500 тисяч російських користувачів. В тому числі і YouTube.


Джерело: https://cutt.ly/bnuiHa7