Xiaomi – налаштування роутера

У цій статті я намагатимуся докладно показати, як виконати вхід до панелі керування роутера за адресою miwifi.com, або 192.168.31.1.
Простіше кажучи, як відкрити сторінку з налаштуваннями в браузері. Ця сторінка називається веб-інтерфейс. Чомусь його часто називають особистий кабінет. Хоча це різні речі, але сьогодні не про це.

 

Скидання на первинні налаштування

З заднього боку пристрою є невеликий отвір підписаний Reset. Чимось тонким натисніть та утримуйте протягом 5 секунд кнопку всередині отвору, лампочка на передній панелі повинна почати горіти жовтим кольором. Після цього потрібно почекати, поки лампочка загориться синім кольором.

 

Налаштування роутеру

Для початку підключіть інтернет-кабель у синій порт роутера.

Потім підключаємо роутер до комп’ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті. Далі необхідно підключити кабель у будь-який LAN-порт роутера та в порт мережевої карти комп’ютера.

Також є можливості підключитися до Wi-Fi роутера, для цього знаходимо в списку доступних мереж WiFi роутера (якщо роутер новий або налаштування на ньому скинуті, то мережа називається “Xiaomi_***“) і підключитися до неї (вона буде без пароля).

 

 

Починаємо налаштування:

Вам необхідно відкрити браузер та в адресному рядку набрати адресу http://192.168.31.1 або http://miwifi.com. У сторінці, що натискаємо кнопку Agree.

Вибираємо Mode (Set up WiFi Network).

Задаємо бажане ім’я та пароль Wi-Fi мережі (пароль має бути не менше 8-ми символів). І натискаємо кнопку Next.

Вказуємо пароль адміністратора, який буде необхідний надалі для входу в налаштування роутера. І натискаємо кнопку Set up successfully.

Очікуємо, поки роутер застосує налаштування і перезавантажиться.

Після перезавантаження необхідно вибрати Router admin page або знову зайти в налаштування, набравши в браузері адресу http://192.168.31.1 або http://miwifi.com.

Якщо Ви підключаєтеся до роутера то необхідно повторно підключитися до Wi-Fi мережі (вказуємо пароль WiFi який задавали у налашутваннях).
При вході в панель управління роутером потрібно ввести пароль, тоді вказуємо пароль адміністратора, який вказувався при первинному налаштуванні.

 

Важливо правильно налаштувати і локальну мережу, приділивши особливу увагу протоколу DHCP, адже він забезпечує автоматичне отримання налаштувань після підключення пристроїв до активної мережі.

 

Налаштування з`єднання на роутері з динамічною IP-адресою (DHCP)

1) Перейдіть до розділу «Settings», а потім на вкладку «Network Setting».

2) У розділі виберіть тип доступу DHCP та Автоматичне налаштування DNS

 

На цьому налаштування роутера завершено.