Waze додасть на свої карти зарядні станції для електромобілів

В безкоштовний навігаційний застосунок Waze додадуть позначення місць розташування зарядних станцій для електромобілів. За планом функцію буде розгорнуто протягом кількох тижнів по всьому світу.

Користувачам в режимі реального часу надаватиметься інформація про зарядні станції для електромобілів на їхньому маршруті, подібно до застосунку для автомобілів Tesla.

«Інформація про зарядні станції часто непослідовна, застаріла чи ненадійна, що створює серйозну проблему для водіїв електромобілів, які можуть дістатися зарядної станції тільки для того, щоб виявити, що не можуть її знайти або використовувати. З актуальною інформацією про зарядку електромобілів на карті Waze стає ще простіше заряджати свій автомобіль та отримувати допомогу у визначенні того, де чи коли ви зустрінете наступну станцію», – зазначається в записі у блозі Waze.

Поширення зарядних станцій є необхідним кроком для розвитку електричного транспорту. Адже найбільшим страхом для власників «електричок» є акумулятори, що сіли, і неможливість дістатися місця призначення. Хоча такі компанії, як Tesla та Rivian, покращили запас ходу своїх автомобілів, це питання на сьогодні досить актуальне. До речі, і традиційні автовиробники, такі як Ford і Volkswagen, також почали інвестувати в акумуляторні технології, щоб збільшити запас ходу своїх електромобілів.

У Tesla давно працюють над популяризацією електромобілів. Минулого місяця компанія офіційно запустила свої зарядки для автомобілів, відмінних від Tesla. Тепер зарядні станції Supercharger оснащені Magic Dock – це CCS-адаптер, який дозволить заряджатися власникам інших марок електроавтомобілів.

Крім приватних підприємств в Америці, над цим питанням замислюється і адміністрація президента Джо Байдена. З їхньої ініціативи по всіх штатах буде збудовано національну мережу, яка складатиметься з 500 000 зарядних станцій для електромобілів.

Джерело:http://surl.li/fmxpd