Вийшла iOS 15.2 – вона визначить неоригінальні запчастини в iPhone і розповість про таємні дії програм

Apple випустила iOS 15.2 та iPadOS 15.2, друге велике оновлення операційних систем iOS 15 та iPadOS 15, що дебютували у вересні 2021 року. Нові оновлення випущені більш ніж через місяць після випуску iOS 15.1. Нові версії можна завантажити за допомогою програми Оновлення програм у налаштуваннях на всіх підтримуваних пристроях.

Одним із головних нововведень у iOS 15.2 стала функція «Звіт про конфіденційність додатків». Вона дозволяє дізнатися, як часто програми отримують доступ до конфіденційної інформації, камери та мікрофону, а також дізнатися з якими інтернет-ресурсами таємно зв’язуються програми та веб-сайти.

Іншою важливою особливістю стане функція виявлення неоригінальних запчастин в iPhone, яка буде корисна при покупці уживаного пристрою – з нею можна буде перевірити, чи смартфон «не битий і не фарбований».

Свіже оновлення також включає функції безпеки для дітей. Зокрема, iOS 15.2 надає батькам можливість включати попередження для дітей, коли вони отримують або надсилають фотографії з інтимним змістом. Ці попередження будуть містити інформацію про ресурси, які підкажуть дитині, як вчинити, якщо вона отримала неналежне фото або відео.

Також нові ОС отримали підтримку нового, доступнішого плану Apple Music, який підтримує взаємодію лише за допомогою голосового помічника Siri. Крім того, iOS та iPadOS 15.2 пропонують користувачам підтримку функції “Цифрова спадщина”, яка дозволяє передавати дані облікового запису iCloud у спадок після смерті користувача.

Свіже програмне забезпечення також отримало низку покращень, спрямованих на виправлення проблем, виявлених у попередніх версіях ОС, включаючи помилки при синхронізації з Microsoft Exchange.

 

Джерело:https://cutt.ly/TYKBKWN