Viber анонсував реакції, що дозволяють реагувати на повідомлення в особистих чатах

Viber анонсував нову функцію для спілкування – реакції в чатах віч-на-віч. Учасники групових чатів месенджера вже звикли до можливості поставити реакцію на будь-яке повідомлення, тепер ця опція з’явиться в особистих листуваннях. Невдовзі функція стане доступною для всіх українців.

Отже, тепер у будь-якому особистому чаті Viber можна натиснути на значок із зображенням серця поруч із повідомленням та вибрати відповідну емоцію. Функція робить спілкування в чатах зручнішим, адже іноді немає часу або потреби розгорнуто відповідати на повідомлення. З реакціями можна швидко продемонструвати співрозмовнику, що ви прочитали його повідомлення, та поділитися своїми емоціями.

Функція реакцій доступна користувачам Viber у групових чатах і спільнотах. Завдяки їм стрічка групового чату звільняється від односкладових повідомлень, а члени спільнот отримують можливість швидко висловлювати свою думку та реагувати на пости. Це простий спосіб відстежувати реакції у ком’юніті як невеликого розміру, так і з десятками тисяч та мільйонами учасників. Функція доступна у Viber вже рік.

Опитування — ще одна функція Viber, яка дозволяє дізнатися про думку учасників групи або ком’юніті в месенджері. Для створення опитування в Viber достатньо натиснути на знак із трьома точками поруч із вікном введення повідомлення, а потім вибрати «Створення опитування».
Щоб привнести в голосування елемент інтерактиву або перевірити знання аудиторії у груповому чаті чи спільноті Viber, у месенджері є вікторини. Учасники відповідають на запитання та одразу бачать, чи правильну відповідь вони обрали. Для того, щоб зробити квіз у Viber, достатньо вибрати «Режим вікторини» у вікні створення опитування.

Розробники також нагадали, що у месенджері є вбудований перекладач повідомлень усередині чатів. Завдяки цій функції користувачам не потрібно переходити до інших програм або на сайти — перевести будь-яке повідомлення можна просто у вікні листування.

Джерело: https://cutt.ly/VUBjiSC