В Україні з’явилися ноутбуки Acer Aspire Vero з переробленого пластику за ціною від 24 тис. грн

В Україні стартували продажі ноутбуків Acer Aspire Vero, що за словами бренду є першими екологічними ноутбуками та великим кроком до переосмислення процесу виробництва комп’ютерів. Пристрій створено в межах структури Earthion, що об’єднує виробників, постачальників, інших партнерів та покликана сприяти вирішенню глобальних екологічних проблем.

Ноутбуки Aspire Vero постачаються в упаковці, що виготовлена на 80-85% із повторно переробленої целюлози, а пластикове пакування для захисту адаптера замінено на паперове. Крім того, вкладиш між клавіатурою і екраном виготовлений із повністю переробленого технічного пластика.

Усі графічні зображення на транспортній упаковці надруковані соєвими чорнилами, а сам ноутбук не містить зайвих написів на корпусі, що також зменшує негативний вплив на навколишнє середовище. На відміну від інших виробів Acer, упаковка Aspire Vero на 100% придатна для повторної переробки або може бути використана у якості повноцінної міні-підставки для ноутбука. Для цього її необхідно лише скласти декілька разів у зазначених місцях.

Прагнення до екологічності також торкнулося дизайну пристрою. Ноутбук вирізняється оригінальними жовтими та темно-сірими вставками на амортизаторах, а перевернутий текст на клавішах R і E символізує концепцію 3 Re (Reduce, Reuse, Recycle) – що перекладається як «зменшення, повторне використання, переробка».

Стандартизовані гвинти та конструкція корпусу спрощують модернізацію чи ремонт задля максимально тривалого використання Aspire Vero. Користувач без жодних складнощів може самостійно виконати модернізацію та заміну ОЗП чи накопичувачів. Внутрішнє компонування виконане таким чином, щоб забезпечити легкий доступ до важливих вузлів ноутбука з метою ремонту чи заміни у сервісному центрі.

Корпус ноутбука та ковпачки клавіш виготовлено із переробленого пластику що дає змогу зменшити викиди CO2 приблизно на 21%. У той час рамка екрану, верхня та нижні кришки на 30% складаються з пластику, що був у вжитку. Процесор Intel Core 11-го покоління з графічним ядром Intel Iris Xe та 16 ГБ ОЗП допоможе у вирішенні щоденних завдань, а SSD-диск M.2 ємністю 1 ТБ забезпечує достатньо місця для зберігання медіафайлів і даних користувача.

Дисплей FHD IPS із діагоналлю 15,6 дюймів обладнано шарніром, який дещо піднімає корпус ноутбука у відкритому положенні для більш ергономічного введення тексту та охолодження. Ноутбук обладнано інтерфейсом Intel Wi-Fi 6 (Gig+), портом USB Type-C та двома USB 3.2, роз’ємом HDMI 2.0 для виведення відеосигналу на монітор, ТВ чи проєктор. Додаток VeroSense для керування батареєю та декілька режимів роботи, зокрема Еко+ для максимально тривалого використання ресурсу акумулятора.

Джерело: https://cutt.ly/VIeGLRO