У Apple впали продажі розумного годинника, а у Samsung навпаки злетіли

За даними дослідницької компанії Counterpoint Research, у третьому кварталі 2021 року в Samsung значно зросли постачання пристроїв, що носяться. Apple, як і раніше, є лідером у галузі, проте її поставки відчутно скоротилися. Світові поставки розумного годинника у третьому кварталі 2021 року зросли на 16 % порівняно з тим же періодом минулого року. Постачання Apple Watch скоротилися на 10%, що може бути пов’язане з тим, що нові Watch Series 7 надійшли в продаж пізніше ніж зазвичай через виробничі труднощі. Ймовірно, споживачі неохоче купували торішні Watch SE та Watch Series 6, очікуючи на вихід нової моделі. Тим часом, Samsung продемонструвала стрімке зростання на ринку пристроїв, відвоювавши другу позицію щодо кількості поставок у Huawei. Counterpoint відзначає, що важливу роль у цьому відіграли успіх нові Galaxy Watch 4, екосистема додатків Wear OS, що розширюється, і широкий спектр моделей годинників, що пропонує компанія.

Що стосується операційних систем для пристроїв, Wear OS відчутно зміцнила свої позиції. Якщо минулого кварталі вона була встановлена ​​всього на 4% смарт-годин, то в третьому кварталі її частка досягла 17%. Частка Apple watchOS знизилася з 28% у другому до 22% у третьому кварталі.

Зазначається, що дані за четвертий квартал 2021 року і перший квартал 2022 року, ймовірно, дадуть більш точне уявлення про зростання Samsung на ринку розумного годинника.

Джерело: https://cutt.ly/ZTGQZ38