TikTok обійшов Google як найбільш відвідуваний веб-сайт у 2021 році

Популярна соціальна мережа TikTok стала найбільш відвідуваним сайтом у світі в 2021 році, обійшовши минулорічного лідера Google, за даними Cloudflare.

П’ятирічна програма Bytedance обігнала інтернет-гіганта Google Search разом з іншими цифровими продуктами Google, такими як Карти та Новини. У минулому році TikTok посів сьоме місце в рейтингу веб-трафіку Cloudflare, поступаючись Google, Facebook, Microsoft, Apple, Netflix та Amazon.

Cloudflare заявила, що використовує дані про глобальні моделі інтернет-трафіку, включаючи використання додатків або відвідування користувачами сайту у веб-браузері, для визначення свого рейтингу.

Раніше в 2021 році TikTok оголосив про те, що він досяг мільярда користувачів щомісяця. За даними Insider Intelligence, глобальні користувачі TikTok обігнали користувачів Snapchat і Twitter у 2021 році, що стало третьою за величиною соціальною мережею у світі після Facebook та Instagram.

Insider Intelligence прогнозує, що щомісячні користувачі TikTok зростуть на 15,1% і досягнуть 755 мільйонів до 2022 року. Ця кількість зросла на 59,8% у 2020 році і збільшиться ще на 40,8% у 2021 році.

Cloudflare сказав, що TikTok вперше почав лідирувати в хіт-параді як найбільш відвідуваний сайт у світі в лютому. Однак він зріс популярність у серпні, коли він зазвичай займав перше місце до кінця року.

Топ-10 — Найпопулярніші домени (кінець) 2021

1. TikTok.com
2. Google.com
3. Facebook.com
4. Microsoft.com
5. Apple.com
6. Amazon.com
7. Netflix.com
8. YouTube.com
9. Twitter.com
10. WhatsApp.com

 

Джерело: https://cutt.ly/XUbQB3y