The Verge: Facebook змінить назву і проведе ребрендинг

За даними The Verge, Facebook планує змінити назву вже на наступному тижні. А також провести ребрендинг. Таким чином компанія прагне продемонструвати, що вона йде до створення метавсесвіт.


28 жовтня гендиректор Марк Цукерберг планує розповісти про ребрендинг Facebook на щорічній конференції Connect.


Метою ребрендингу, як зазначається, стане не тільки курс на створення метавселенной, а й прагнення відвести фокус уваги від розслідувань щодо компанії. WSJ написало статті про негативний вплив Instagram на дітей і підлітків. А таож про приховану пільговою системою Facebook. Конгрес ініціював розслідування діяльності компанії.


Нова назва компанії Facebook ретельно ховається і мало кому відомо. Навіть всередині компанії, беручи до уваги її топ-менеджменту. Можливо, воно має якесь відношення до Horizon Workrooms, назвою нещодавно представленого додатки Facebook для проведення зустрічей в віртуальному середовищі.


Facebook – не перша відома технологічна компанія, яка змінила назву з розширенням. У 2015 році Google повністю реорганізувався в холдингову компанію Alphabet. Частково в знак того, що це вже не просто пошукова система, а розрісся конгломерат компаній. А Snapchat був перейменований в Snap Inc. в 2016 році, тоді ж, коли коли вийшла її гарнітура Spectacles.


У липні Цукерберг виклав своє бачення «метавсесвіт». Цей термін використовується для опису цифрових світів, всередині яких люди можуть взаємодіяти в тривимірному середовищі. Потім Facebook почала набирати співробітників для розробки «метавселенной», яка стане частиною Facebook Reality Labs.


У вересні компанія заявила про створення фонду розміром в $ 50 млн. Ці кошти підуть на розробку «метавсесвіту». Facebook планує створити 10 тисяч робочих місць в Євросоюзі протягом наступних п’яти років, прагнучи побудувати цифровий світ.

Джерело: https://cutt.ly/HRvLCef