Оптичний зум в iPhone 15 має змусити Samsung хвилюватися

Apple iPhone 15 серії вже не за горами. Вся лінійка, швидше за все, вийде у вересні цього року і матиме багато змін. І останнім часом ми отримуємо багато подробиць про цю лінійку. Наприклад, нещодавно з витоку стало відомо, що всі моделі отримають новий колір і краще скло.

При цьому останній витік ґрунтується на попередньому витоку про налаштування камери в топових моделях. Згідно з ним, Apple прагне зробити iPhone 15 Pro Max одним з найкращих камерофонів, пропонуючи високопродуктивний перископний об’єктив.

Це не перший раз, коли ми чуємо подробиці про покращений оптичний зум в лінійці iPhone 15. Останній витік про це також дав цікаву інформацію про зум-об’єктив 15 Pro Max. Навіть надійний аналітик Мінг-Чі Куо говорив про налаштування камери телефону минулого року.

Що ж, новий витік також ґрунтується на цьому. Тобто, Apple iPhone 15 Pro Max буде поставлятися з абсолютно новим перископним об’єктивом. Він здатний запропонувати від 5-кратного до 6-кратного оптичного зуму. Ця технологія дозволить телефону зберігати більшість деталей зображення навіть після подальшого наближення до об’єктів зйомки.

Так, цифровий зум дозволяє легко зробити знімок об’єкта крупним планом. Але річ у тому, що в більшості сценаріїв ви втратите багато деталей зі знімка. Ще один важливий момент: 6-кратний перископний об’єктив може бути доступний тільки для 15 Pro Max. Стандартна модель і Plus, швидше за все, будуть поставлятися з об’єктивом з 3-кратним оптичним зумом.

Джерело:http://surl.li/gmoir