Оформлення соціальної допомоги для тих, хто втратив роботу під час війни з РФ

У Дії можна оформити соціальну допомогу для тих, хто втратив роботу під час війни

 

Держава продовжує підтримувати і робить все можливе, щоб зараз допомогти кожному українцю. А команда Мінцифри працює над тим, щоб найважливіші соціальні послуги можна було отримати просто та зручно онлайн.

 

Відтепер оформити статус безробітного можна на порталі та в застосунку Дія. Послуга доступна для українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях, або де ведуться активні бойові дії.

 

Як скористатися послугою:

 

— у застосунку оберіть меню Послуги та пункт Допомога по безробіттю, на порталі — послугу з отримання статусу безробітного: https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo
— далі підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання;
— після підтвердження даних оберіть місто та центр зайнятості, у якому хочете отримати статус;
— за необхідності залиште свої паспортні та контактні дані, оберіть періодичність отримання виплат та картку єПідтримки, на яку буде нараховуватися допомога. Якщо ви не маєте картки, можете оформити віртуальну просто в застосунку;
— уважно перевірте заяву ще раз та підтвердьте її. І це все.

 

Очікуйте, коли працівники центру зайнятості оброблять вашу заяву. Ви отримаєте push-сповіщення про це у застосунку або лист на електронну адресу, якщо оформили статус безробітного на порталі.
 
Послуга розроблена за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

Джерело https://www.facebook.com/watch?v=687014192373507