Настав час попрощатися з лаунчером Google Now

Якщо ви не знали, телефони Google існували задовго до появи лінійки Pixel. Наприклад, була серія Nexus. І до того, як з’явилися телефони Pixel, команда використовувала інший лаунчер, щоб запропонувати користувачам чистий і базовий досвід. Так, це Google Now Launcher.

Цей лаунчер з’явився задовго до Pixel Launcher і існував переважно в лінійці телефонів Nexus з початку 2010-х років. Однак з часом Google зробила лаунчер доступним і для телефонів інших брендів. І з часом він набув неабиякої популярності. На жаль, у 2018 році Google вилучила лаунчер з пошуку. І хоча він все ще доступний на цю мить, він остаточно зникне десь у цьому місяці.

Це повідомлення надійшло від команди 9to5Google, яка проаналізувала останню бета-версію програми Goоgle. Починаючи з версії 14.14, команда змогла виявити, що лаунчер незабаром перестане працювати, десь у квітні. І ні, це не першоквітневий жарт. 9to5Google навіть надав відповідний скріншот з цього приводу.

Ви зараз використовуєте лаунчер Goоgle Now? У такому випадку ви повинні встановити інший лаунчер або використовувати той, що постачається з вашим телефоном за замовчуванням. Хочете знати, що станеться, якщо ви не перейдете на інший лаунчер? Що ж, після того, як лаунчер Google зникне, ваш телефон просто автоматично переключиться на лаунчер за замовчуванням.

Проте, цей акт вбивства лаунчера Goоgle Now не такий вже й несподіваний. Як згадувалося раніше, Goоgle вилучила застосунок з Play Store ще у 2018 році. При цьому вона оголосила, що він буде несумісний з усіма пристроями на Android. Щобільше, застосунок навіть не бачив жодних сучасних оновлень.

Джерело:http://surl.li/gddup