Microsoft вперше за 10 років змінить індикатори гучності та яскравості у Windows

Microsoft продовжує допрацьовувати інтерфейс Windows 11, позбавляючись відголосів попередніх версій. І ось зараз розробники дісталися індикаторів гучності та яскравості — їх оновили вперше з 2012 року. Одночасно дизайнери перемалювали іконки режиму польоту, а також включення та вимкнення камери. Нові індикатори з’явилися в попередньому збиранні Windows 11 під номером 22533, яке вийшло 12 січня.

Поточні індикатори гучності та яскравості відображені в стилі Metro UI в часи Windows 8 і без змін перекочували в актуальну версію Windows 11. Нові варіанти індикаторів виконані в стилі Fluent Design і повністю відповідають загальному дизайну Windows 11.Вони також автоматично змінюють забарвлення під час перемикання між світлою та темною темою ОС. У цьому елементи залишилися інтерактивними. Тобто зберегли свою функціональність.

Поряд з візуальними змінами в новій тестовій збірці Windows 11 розробники переробили стандартний додаток «Ваш телефон» (з його допомогою можна здійснювати та приймати дзвінки з підключеного смартфона прямо на ПК) — з новим вікном поточного виклику та оновленими значками, шрифтами та іншими змінами. , які відповідають покращеному дизайну Windows 11.

Серед інших змін – розширення тем оформлення сенсорної клавіатури на панель Emoji та можливість видалити стандартну програму «Годинник» із системи.

Коли оновлені індикатори та інші покращення з’являться у стабільній версії Windows 11, не уточнюється. Зараз розробники готують перший великий апдейт для Windows 11 22H2, який має вийти влітку 2022 року. Наприкінці 2021 року Microsoft погодила цикли Windows 10 і актуальною Windows 11 – обидві версії ОС будуть отримувати великі функціональні оновлення щорічно.

Джерело: https://cutt.ly/9IawOAI