Microsoft випустить оновлення 21H2 для Windows 10 у листопаді

Microsoft готує до випуску версію Windows 10 21H2 в листопаді. Зараз її розгортають для всіх учасників попередньої оцінки Windows в каналі Release Preview.


Оновлення 21H2 пропонується в якості додаткового через служби Windows Update для інсайдерів. Вони перейдуть в «Налаштування»> «Оновлення та безпека»> «Центр оновлення Windows».


Збірка 19044.1288 є останньою для листопадового поновлення 2021 року. Про це зазначає Брендон Леблан, старший менеджер програми групи Windows Insider Program, зазначає. ISO для цієї збірки можна скачати тут.


Як тільки інсайдер оновить свій комп’ютер до Windows 10 версії 21H2, він продовжить автоматично отримувати нові службові поновлення через Центр Windows (типовий процес щомісячного оновлення).


Згідно Cable, в Windows 10 21H2 додадуть наступні функції:

  • підтримка стандартів WPA3 H2E для підвищеної безпеки Wi-Fi;
  • Windows Hello для бізнесу з новим методом розгортання (довіру до хмари) для підтримки спрощених розгортання без пароля і запуску протягом декількох хвилин;
  • підтримка обчислень на графічному процесорі в підсистемі Windows для Linux (WSL) і Azure IoT Edge для Linux в розгортанні Windows (EFLOW) для машинного навчання та інших робочих процесів з інтенсивними обчисленнями.


Уточнюється, що Microsoft все ще доопрацьовує метод розгортання хмарного довіри Windows Hello для бізнесу. Його запустять пізніше з щомісячним оновленням.


Windows 10 21H2 отримає 18 місяців підтримки для випусків Home і Pro і 30 місяців для Enterprise Edition та Education.


Комерційні клієнти можуть перевірити Windows 10 версії 21H2 перед розгортанням в своїх середовищах.


Microsoft 5 жовтня випустила нову версію своєї ОС Windows 11. 21 вересня Microsoft дозволила встановлювати її на старі комп’ютери. Але в такому випадку система позбавляється гарантії і оновлень. Лише 38% користувачів в курсі виходу Windows 11 і менше половини збиралися оновлювати свою систему.


Джерело: https://cutt.ly/UREPZEC