Microsoft виправила помилку в Microsoft Edge

УСУНЕННЯ БАГУ В EDGE, ЯКИЙ ПРИВОДИВ ДО ПАДІННЯ БРАУЗЕРА ПРИ ПЕРЕГЛЯДІ YOUTUBE


Microsoft виправила баг в Microsoft Edge, який приводив до падіння браузера. Ця проблема виникала при перегляді відео на YouTube або читанні коментарів на початку травня. Користувачі помітили, що браузер Microsoft Edge став часто зависати. Вони переглядали повноекранне відео з круговою іконкою завантаження, а через деякий час додаток вилітав.


Користувачі також помітили- один з процесів Edge використовував багато оперативної пам’яті їх ПК. У самий пік навантаження доходило до декількох гігабайт, що і призводило до збою програми.

Щоб перевірити виправлення, розробники випустили оновлену тестову версію Edge Canary. Для Microsoft просила користувачів спробувати.

Експерти Bleeping Computer перевірили нову збірку Edge Canary – браузер перестав зависати і вилітати, хоча у деяких користувачів проблема залишилася.


Розробник Microsoft Edge написав на форумі Reddit по цій проблемі, що їх виправлення допомогло багатьом користувачам, але не всім, і що компанія все ще працює над фінальним патчем. Він уточнив, що інцидент із зависанням браузера пов’язаний саме з обробкою і показом відео в додатку.


В кінці минулого тижня Microsoft випустила стабільну версію Microsoft Edge 90.0.818.62, де проблема із зависанням при роботі з YouTube була усунена.


11 травня Microsoft випустила білд Microsoft Outlook 13929.20372. Там були виправлені помилки з календарем і в панелі навігації. Тільки за фактом виявилося, що після поновлення поштовий клієнт перестає працювати. Будь-який надрукований в новому листі текст пропадає, а нові листи виглядають порожніми на екрані. Однак при цьому самі вони друкуються на принтері нормально. Після появи проблеми допомагав тільки відкат версії. Через добу Microsoft випустила патч, який виправив ситуацію.


Джерело: http://surl.li/udco