Microsoft «вбила» проект Windows 10X


Microsoft підтвердила, що не планує випускати Windows 10X. Спочатку передбачалося, що операційна система з’явиться разом з новими пристроями з двома екранами. Такими як Surface Neo, і буде мати спрощений інтерфейс і функціонал.


Проект Windows 10X офіційно завершено, а його кращі розробки додадуть в Windows 10. Про це заявляє Microsoft.


«Замість того, щоб вивести продукт Windows 10X на ринок в 2021 році, ми прискорюємо інтеграцію фундаментальної технології 10X в Windows і продукти компанії». Повідомляє начальник відділу Windows servicing and delivery Джон Кейбл.


Мова йдеться про технології контейнера додатків, поліпшеного голосового набору і модернізованої сенсорної клавіатури.


Microsoft продовжить інвестувати в області, де технології 10X мають сенс для програмного і апаратного забезпечення майбутнього.


Поки компанія випустила оновлення Windows 10 May 2021 Update. Набагато більш велике оновлення ОС заплановано на жовтень. Воно включатиме серйозні візуальні зміни у вигляді нових системних значків, поліпшень провідника і скасування значків епохи Windows 95. Microsoft також сфокусується на деяких ключових функціях і доповненнях. Таких як додавання функції Xbox Auto HDR, а також поліпшення підтримки звуку Bluetooth.


Тим часом бета-версії Windows 10X вже недоступні для скачування на сайті Microsoft.


Компанія анонсувала нову операційну систему в 2019 році. Windows 10X була побудована на основі Windows Core OS, модульної програмної платформи, яка управляє гарнітурою доповненої реальності HoloLens 2.


Джерело: http://surl.li/uhuz