Microsoft припинила випуск оновлень для Windows 10

Microsoft оголосила, що Windows 10 версії 22H2 буде останньою, поточна версія підтримуватиметься до жовтня 2025 року, після чого користувачам буде запропоновано перейти на Windows 11. Реліз версії 23H2 Windows 10 цієї осені не відбудеться.

Корпорація Microsoft сьогодні оголосила, що більше не планує випускати нові версії Windows 10, а поточна версія 22H2 є останньою перед тим, як ОС закінчить підтримку в жовтні 2025 року. Це означає, що цієї осені не буде випуску версії 23H2 Windows 10, але операційна система продовжуватиме обслуговуватися щомісяця з оновленнями безпеки.

Windows 10 з’явилася на ринку з 2015 року і постійно отримувала “нові версії” на додаток до щомісячних оновлень безпеки. Спочатку корпорація Microsoft випускала дві нові версії Windows 10 щороку, а потім повернулася до більш керованого випуску однієї версії щороку. З моменту запуску Windows 11 оновлення версій Windows 10 були неймовірно незначними, а випуск версії 22H2 не містив жодної нової функції, лише виправлення.

У майбутньому Windows 10 версії 22H2 продовжуватиме оновлюватися щомісяця з оновленнями безпеки та виправленнями помилок до дати завершення підтримки Windows 10, яка наразі встановлена на 14 жовтня 2025 року, тобто трохи більше ніж через два роки. Після цієї дати користувачам буде запропоновано перейти на новішу версію Windows, найімовірніше, на той момент це буде Windows 11 або Windows 12. Багатьом користувачам доведеться придбати новий комп’ютер, щоб мати змогу використання Windows 11 або новішої версії.

Корпорація Microsoft також оголосила, що наступна версія Windows LTSC (Long-Term Servicing Channel) вийде у другій половині 2024 року, що збігається з тим, коли ми очікуємо початок поставок наступної великої версії платформи Windows.

Джерело:http://surl.li/gtckr