Meta створила платну підписку для Facebook та Instagram

Компанія Meta готується до запуску нової платної опції у Facebook та Instagram, яка трохи схожа за принципом на Twitter Blue і називається Meta Verified. Про це заявив Марк Цукерберг.

За словами Цукерберга, власники підписки отримають синю позначку, додатковий захист від підробки акаунта та прямий доступ до служби підтримки. «Ця функція спрямована на підвищення автентичності та безпеки наших послуг», – сказав Цукерберг.

Голова Meta додав, що компанія спочатку протестує підписку на користувачах з Австралії та Новій Зеландії, а потім запустить її в інших країнах. Розгортання почнеться вже цього тижня. Підписка на Meta Verified коштуватиме $15 на місяць, якщо користувачі підписуються через застосунки компанії на iOS та Android. На сервісах, де не стягується комісія магазинів застосунків, підписка коштуватиме $12 на місяць. Meta Verified поширюватиметься як на акаунти в Instagram, так і на Facebook.

Звісно, не обходиться без певних обмежень – для отримання підписки акаунти користувачів мають відповідати певним вимогам. Зокрема, представники компанії повідомили Engadget, що Meta Verified буде доступна лише для користувачів віком від 18 років. Також компанія вимагатиме від потенційних передплатників посвідчення особи, видане урядом, дані в якому збігатимуться з ім’ям профілю та фотографією в акаунтах у Facebook або Instagram.

Після верифікації користувач вже не зможе змінити назву профілю, ім’я, дату народження або фотографію без повторного проходження процесу верифікації. При цьому акаунти, які через їхню популярність отримали синю галочку раніше, залишаться верифікованими.

Окрім синього значка і перших місць у пошуковій видачі, Meta надасть верифікованим акаунтам 100 безкоштовних зірок – це цифрова валюта, яку користувачі зможуть використовувати, щоб давати чайові авторам у Facebook. Також наявність підписки передбачає отримання доступу до ексклюзивних наліпок, які можна буде використовувати у Stories та Reels.

Чутки про те, що Meta готується випробувати платну послугу верифікації, почали ходити на початку лютого – тоді розробник та інженер Алессандро Палуцці показав код, що посилається на «платну синю позначку» і «перевірку особи». А нещодавно Meta опублікувала сторінку підтримки в Instagram з детальною інформацією про підписку, але згодом видалила її перед публікацією Цукерберга в Instagram.

Джерело:http://surl.li/ezfrt