Instagram зробить нові акаунти користувачів до 16 років приватними за умовчанням

27 липня 2021 року Instagram оголосив, що зробить нові акаунти користувачів до 16 років приватними за умовчанням для забезпечення безпеки неповнолітніх. Доступ до цих акаунтів буде закритий для інших клієнтів соцмережі. Їх публікації і «історії» не з’являтися в розділі «цікаве» і з пошуку хештегів. Також сторонні компанії, що працюють з Instagram, не зможуть зорієнтувати для них рекламу.


Нове правило Instagram в деяких країнах буде діяти для нових користувачів до 18 років.


Підліткам з існуючим обліковим записом соцмережа відправить повідомлення про переваги закритої облікового запису. І необхідності перевірити настройки конфіденційності.


Instagram блокуватиме взаємодію з обліковими записами підлітків від підозрілих акаунтів, що належать дорослим. А також на яких недавно скаржилися інші молоді користувачі.


Обмеження по таргетування реклами для молодих користувачів торкнеться не тільки Instagram. Воно буде працювати також в Facebook і Messenger.


В кінці 2019 року Instagram ввів обмеження за віком 13+ для користувачів і став запитувати їх дату народження при реєстрації. Реєстрацію користувачів до 13 років забороняють багато великих платформи. У тому числі Facebook, Twitter, Snapchat і TikTok, більшість з них при реєстрації запитують у нових користувачів дані про їх вік.


Джерело: http://surl.li/abeeu