Instagram вводить обмеження на відправку повідомлень неповнолітніх користувачів


Компанія Instagram розповіла про введення нової політики, яка додає обмеження спілкування між підлітками і дорослими.

Дорослі люди тепер не можуть відправляти повідомлення підліткам, які не підписані на них. У підлітків з’являться підказки про безпеку при спілкуванні з дорослими, які «ведуть себе потенційно підозріло».


Політика спрямована на підвищення безпеки для молодої аудиторії. Підказки дають можливість повідомляти або блокувати дорослих, з якими спілкуються підлітки. В текстах підказок є нагадування про те, що підліток не зобов’язаний відповідати на повідомлення. А також необхідність бути обережним при відправленні персональної інформації незнайомим людям.


Поява повідомлень регулює система модерації Instagram, яка реагує на підозрілу поведінку дорослих користувачів. Компанія не розкриває подробиці про використовувані алгоритми і методи системи. До підозрілих дій адміністрація відносить відправку великої кількості запитів на підписку та повідомлень користувачам до 18 років.

Instagram активує функцію в деяких країнах в цьому місяці, однак поки незрозуміло, в яких саме. У всьому світі нова політика з’явиться «найближчим часом».

Компанія працює над технологією штучного інтелекту і машинного навчання. Вона повинна визначати вік користувачів при реєстрації. У правилах Instagram мінімально дозволений вік – 13 років. Але користувачі можуть легко використовувати несправжню дату народження. Представники компанії заявили, що хочуть «щоб цього не відбувалося», але подробиці своїх дій не розкрили.

Instagram планує підштовхувати нових неповнолітніх користувачів, зробити свій профіль приватним. Якщо підліток залишить профіль відкритим, йому будуть приходити повідомлення з описом переваг закритого аккаунта і проханням перевірити свої налаштування приватності.

Джерело: http://surl.li/nwnv