Google Translate додав офлайн-переклад для 33 нових мов

Компанія Google спрощує доволі складний процес перекладу з інших мов – розробники суттєво поповнили перелік доступних для перекладу мов у застосунку Translate, а також додали можливість перекладати текст цими мовами офлайн.

Нещодавно техногігант Google оголосив, що надаватиме підтримку офлайн-перекладу для 33 нових мов, і тепер, схоже, це стосується і застосунку Google Translate на iOS і Android. Однак для офлайн-користування мови спочатку треба завантажити.

Після завантаження користувачі зможуть використовувати офлайн-переклад ще для 33 наступних мов: баскська, себуанська, ньянджа, корсиканська, фризька, хауса, гавайська, мяо (хмонг), ігбо, яванська, кхмерська, кіньяруанда, курдська, лаоська, латинська, люксембурзька, малагасійська, маорі, бірманська, орія, самоанська, шотландська гельська, сесото, шона, сіндхі, сунданська, татарська, туркменська, уйгурська, коса, їдиш, йоруба, зулу.

У багатьох мов зі списку мільйони носіїв. Наприклад, зулуська мова має понад 12 млн носіїв, а мовою ігбо розмовляють близько 25 млн жителів південно-східної Нігерії. Оновлення може бути дуже корисним для тих, хто не знає мови та відвідує місце, де нею розмовляють. Таким чином якщо у вас в планах подорож Азією, індійськими штатами або африканськими країнами, оновлення Google Translate стане у пригоді. Цей відносно простий на вигляд застосунок пропонує багато функціональних можливостей. Так, за його допомогою можна не лише перекладати слова або речення, які ви вводите або копіюєте в застосунок, але і текст на зображеннях.

Крім того, програма також здатна перекладати написи навколо в режимі реального часу завдяки можливостям Google Lens. Це неймовірно корисна функція, яка спрацьовує, навіть якщо ви поспішаєте і перебуваєте в русі. Нарешті, застосунок також може перекладати діалог між двома різними людьми в режимі реального часу.

Щоб скористатися перевагами офлайн-перекладу, потрібно відкрити програму Google Translate і перейти в меню «Налаштування»‎, в якому є розділ «Офлайн-переклад»‎. В ньому можна додавати та завантажувати мови. Якщо ви не бачите потрібної вам мови, це означає, що програма ще не підтримує її для офлайн-перекладу.

Джерело: http://surl.li/elzlu