Chrome змінює свій логотип вперше за вісім років

Google вирішила перемалювати логотип браузера Chrome – востаннє він змінював свій вигляд у далекому 2014 році. Але як це нерідко буває з оновленням логотипів відомих продуктів, зміни настільки незначні, що помітити їх вкрай непросто.

Без прямого порівняння нового та попереднього лого Chrome зрозуміти, що конкретно змінилося, неможливо. Перший погляд на редизайн лого Google Chrome та деякі думки, що лежать в основі дуже тонких змін, надав дизайнер Елвін Ху в окремому треді у Twitter.

Якщо уважно порівняти старий і новий логотипи Chrome, то можна помітити, що дизайнери прибрали тіні на кордонах між кожним кольором, зробивши елементи більш плоскими, а також зробили синє коло більшим і виразнішим. Крім того, всі фірмові кольори логотипу стали яскравішими.

Є ще одна велика зміна, про яку розповів Елвін Ху. Команда дизайнерів Google виявила, що “розміщення певних відтінків зеленого та червоного поруч один з одним створює неприємну колірну вібрацію”. Щоб виправити це і зробити іконку “доступнішою”, дизайнери додали ледь помітний градієнт, який пом’якшує перехід між кольорами.

Основний логотип Chrome (той, на який ви натискаєте на док-панелі/панелі завдань для запуску програми) буде відрізнятися залежно від системи. У Chrome OS логотип буде виглядати барвистішим, щоб доповнювати інші системні значки. Варіант для macOS отримав тіні відповідно до тривимірного вигляду рідних іконок Apple – він ніби «вискакує» з док-панелі. У той же час варіант для Windows 10 і 11 має різкіший градієнт, щоб відповідати стилю інших значків Windows.

Новий значок Chrome вже доступний у новій збірці Chrome Canary (версія Chrome для розробників), але для всіх інших він буде доступний протягом наступних кількох місяців, коли вийдуть стабільні версії оновлення.

Залишається згадати, що за весь час іконка Google Chrome змінювалася чотири рази – у 2008, 2011, 2014 і зараз.

Джерело: https://cutt.ly/IOXdtSK