Через баг Windows Defender смітить на системному диску


Баг Windows Defender створює тисячі невеликих файлів на жорстких дисках Windows 10. Таким чином вони займають гігабайти дискового простору.


Помилка була знайдена в коді Windows Defender версії 1.1.18100.5. Вона призводить до того, що папка C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows Defender \ Scans \ History \ Store заповнюється файлами з іменами, які виглядають як хеші MD5. Розмір створюваних файлів варіюється від 600 байт до трохи більше 1 КБ.


Як пише Bleeping Computer, в системі вага папки складала всього 1 МБ. Однак інші користувачі повідомляють, що Windows Defender створював сотні тисяч файлів, вагою до 30 Гб. Для невеликих SSD це може бути серйозною проблемою.

В даний час баг вже усунутий у версії Windows Defender 1.1.18100.6.


Користувачі Windows 10 можуть перевірити свою версію Windows Defender. Для цьогопотрібно в розділ «Безпека Windows», клацнувши значок налаштувань в лівому нижньому кутку екрану. І потім вибрати «Про програму».


Якщо версія ядра старше 1.1.18100.6, слід зайти до служби Windows Update і натиснути кнопку «Перевірити наявність оновлень». Якщо оновлення доступно, служби Windows Update встановить його автоматично.


Джерело: http://surl.li/szya