Apple запатентувала обкладинку для iPad, здатну набувати різних форм та для підзарядки акумулятора планшета

Компанія Apple отримала патент на, ймовірно, найцікавіший чохол для iPad. Його особливість полягає в тому, що поверхня має геометричний малюнок, який дозволяє трансформувати поверхню у різноманітні форми. Патентна заявка отримала схвалення Відомства за патентами та товарними знаками США.

Як можна побачити з документації патентної заявки, вся поверхня чохла поділена на геометричні фігури трикутної форми. У цьому кожна така постать може згинатися з обох боків. Завдяки цьому користувачі можуть потенційно зігнути чохол, щоб надати йому такої форми, яка забезпечить підтримку планшета у зручному положенні. Таким чином, площину дисплея можна буде розташовувати під будь-яким кутом та у будь-якій орієнтації.

Більш того, в описі патентної заявки також сказано, що такий аксесуар може виконувати функцію «додатковою системою накопичення енергії». У його конструктивних елементах може зберігатись енергія, яку можна передавати на пристрій користувача. За заявою Apple, чохол можна також можна сприймати як «зарядну поверхню».

Поки що немає інформації про те, чи планує Apple запускати це запатентоване рішення у комерційну експлуатацію. Теоретично, таким чохлом можна обладнати не лише iPad, а й iPhone.

 

Джерело: https://cutt.ly/yURRKLA