Apple виправила баг у роботі Wi-Fi на iPhone

Apple виправила в останній бета-версії iOS 14.7 баг в роботі Wi-Fi на iPhone. Бездротовий модуль пристрою не працював після підключення до мережі з символом “%” на початку назви або всередині позначення SSID. Про це повідомляє MacRumors.


Приклад штатного підключення смартфона до мережі з ім’ям “% p% s% s% s% s% n” на iOS 14.7 beta 5. На минулих збірках iOS після підключення до подібної мережі перемикач Wi-Fi йшов у режим відключення.


8 липня Apple випустила iOS 14.7 beta 5 для учасників програми бета-тестування ПО компанії. Apple не розкрила список змін. І обійшлася штатної фразою: ” У новій тестової версії виправлені помилки і підвищена стабільність роботи”.


При приєднанні будь-якого iPhone до Wi-Fi мережі з символьним назвою (SSID) у вигляді “% secretclub% power”, відбувається відключення бездротового модуля смартфона. Мережа Wi-Fi перестає працювати, кнопка її включення стає неактивною. Також перестає працювати AirDrop на iPhone. Єдиний спосіб відновити роботу Wi-Fi на iPhone – скинути пристрій до заводських налаштувань. При цьому буде втрачено дані користувача, якщо до активації бага не було зроблено резервне копіювання.


18 червня Шоу розповів, що при приєднанні будь-якого iPhone, включаючи нові моделі. До Wi-Fi мережі назвою “% p% s% s% s% s% n”, відбувається зависання роботи бездротового модуля мобільного пристрою. І Wi-Fi перестає працювати, а спроба його активації заново призводить до моментального відключення кнопки включення. Також проблема повністю ламає AirDrop на iPhone. Для відновлення роботи модуля Wi-Fi на постраждалому мобільному пристрої необхідно скинути налаштування мережі.


Джерело: https://cutt.ly/jmAQXXJ