Apple усунула проблему оновлень, після якої MacBook Air на Intel переставав вмикатися

Apple виправила проблему, через яку багато Mac на Intel перестали включатися після оновлення до macOS Monterey. Про це повідомляється з Verge. Проблема торкнулася майже всіх комп’ютерів компанії на базі процесорів Intel. У тому числі MacBook Pro, Mac mini та iMac, вироблені до 2021 року. Це стосується користувачів, яких зважилися на апгрейд ПЗ. Після оновлення системи у них був повністю чорний екран. При тому пристрої не вмикалися без втручання фахівців сервісного центру. Цей інцидент не торкнувся продукції Apple з чіпом M1 та його нових версій.


Apple пояснила, що «оцвітання» маків сталося через некоректну роботу чіпа безпеки T2. Компанія випустила латку за цим інцидентом і включила її безпосередньо до оновлення macOS Monterey. Цей патч включає спеціальне оновлення прошивки BridgeOS для мікросхеми безпеки T2 для всіх підтримуваних пристроїв Apple на Intel.


Чіп T2 встановлюється на всіх комп’ютерах Mac із процесорами Intel, випущених з 2018 року. Але з «перетвоенням у цеглу» після оновлення до macOS Monterey зіткнулися також власники пристроїв 2015 випуску, де стоїть чіп T1.


Джерело: https://cutt.ly/yTabBWj