5 причин чому на смартфоні рекомендується вимикати інтернет на ніч

Сучасну людину важко уявити без смартфона, в якому є інтернет. Протягом дня ми раз у раз заглядаємо в телефони в пошуках потрібної інформації. Однак на ніч смартфон бажано відключати від мережі, експерти розповіли, чому, пише Comments.ua

Экономія заряду акумулятора

По-перше, потрібно подбати про акумулятор свого пристрою, особливо, якщо ви їм користуєтеся вже більше трьох років. Коли на смартфоні всю ніч включений інтернет, його заряд падатиме набагато швидше. Це в першу чергу стосується 4G, який сильно “з’їдає” заряд акумулятора.


Зменшення трафіку

Іноді користувачі смартфонів стикаються з ситуаціями, коли мобільний інтернет використовується мало, але тарифні гігабайти йдуть дуже швидко. Причина може ховатися в оновленні мобільних додатків. Навіть коли ви не користуєтеся соціальними мережами і мессенджерами, вони все одно працюють у фоновому режимі і використовують інтернет для передачі даних на сервер. Тому, відключаючи на ніч Мережа ви економите свої тарифні гігабайти.


Безпека смартфона

Це найголовніша причина, чому потрібно на ніч відключати смартфон від інтернету. Якщо він буде включений, то зловмисники за допомогою шкідливого програмного забезпечення зможуть отримати доступ до мобільного пристрою або заразити його вірусами, а також вкрасти ваші особисті дані.


Деякі власники мобільних девайсів переконані, що вимикати смартфон на ніч слід для оптимізації системи. А так чи потрібно це робити при наявності численних програмних засобів, в тому числі вбудованих інструментів системи, ніхто з них не замислюється.


Оптимізація

Для очищення телефону і оперативної пам’яті від сміття краще використовувати такі утиліти як CCleaner, Master Cleaner і їм подібні продукти, в останніх версіях Android присутній також інтегрований клинер, автоматично очищає кеш і інший системний сміття. Так, для оптимізації системи ні відключати, ні перезавантажувати смартфон не потрібно.


Спокій та відпочинок

Як відомо, людині потрібний спокій та відпочинок протягом цілого дня, щоб організм встиг відновитись. Нижче представлені дві функції, які допоможуть у цьому питанні.

Функція «Не турбувати» дозволить відключити на зазначений час звук. За бажанням можна зробити винятки для певних важливих абонентів, дзвінки від яких будуть надходити в звичайному режимі.

Є також функція «В літаку», її можна знайти навіть на старих девайсах. Активувавши опцію, можна продовжувати використовувати смартфон. Але доступу до інтернету, дзвінків і SMS в даному випадку вже не буде.


Випромінювання і радіація

Наукові дослідження з даного питання ведуться десятиліттями. І сьогодні вже мало хто сумнівається, що електромагнітне випромінювання завдає шкоди організму людини. Але ось з приводу масштабів проблеми, що стосується мобільного девайса з активованими модулями зв’язку, суперечки ведуться до цих пір.

Вважається, що найбільш висока випромінювання смартфоном генерується в умовах поганої зв’язку. Наприклад, коли пристрій намагається знайти оптимальну вишку для забезпечення кращого сигналу. А також під час з’єднання з базовою станцією, тобто при наборі номера. Таким чином, нічний вплив телефону не може бути більше, ніж днем. А замість того, щоб відключати апарат на ніч, можна виконати відключення модулів зв’язку. Найпростіше скористатися опцією ” Режиму польоту”.

Ті ж, хто серйозно стурбований своїм здоров’ям, можуть просто тримати телефон подалі від себе, особливо від голови під час сну (в ідеалі на відстані 2-3 метрів від ліжка), а також під час розмов користуватися гарнітурою і не тримати мобільник в кишенях брюк.


Джерело: http://surl.li/wemz